Antep Fıstığı 250g
Antep Fıstığı 250g

Antep Fıstığı 250g

Fiyat : ₺22,50

Antep Fıstığı; E, B Ve C Vitaminleri Bakımından Zengin Olan Antep Fıstığı Pek Çok Faydaya Sahiptir. Günlük 10-12 Adet Antep Fıstığı, Vücudun   İhtiyaç Duyduğu Yağı Karşılamaktadır. Günlük Alınması Gereken Yağ İhtiyacını Karşılama Konusunda Önemli Bir Yere Sahip Olan Ürün İçerisinde Yer Alan Vitaminler, Kişi Üzerinde Olumlu Etkilere Sahiptir. 
 

:

Antep Fıstığı;

Gaziantep'in En Özel Fıstıklarından Olan Antep Fıstığı,  E, B Ve C Vitaminleri Bakımından Zengindir. Günlük 10-12 Adet Antep Fıstığı, Vücudun   İhtiyaç Duyduğu Yağı Karşılamaktadır. Günlük Alınması Gereken Yağ İhtiyacını Karşılama Konusunda Önemli Bir Yere Sahip Olan Ürün İçerisinde Yer Alan Vitaminler, Kişi Üzerinde Olumlu Etkilere Sahiptir. 

 

Ürün İçeriği; 

 

250, 500 gr ve 1 kg Şeklinde Satışa Sunulan Ürün, Pek Çok Faydaya Sahip Olmaktadır. Bağışıklık Sisteminizin Güçlenmesine Yardımcı Olan Antep Fıstığı, Beyin Sağlığını Korur.

 

 

Sipariş ve Teslimat;

 

1) Kayısı Kasası Profesyonel Bir Şekilde Hizmet Vermekle Birlikte Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutmaktadır. Koşulsuz & Şartsız Geri İade İle Farkını Ortaya Koyuyor.

2) Kaliteli Ürünleri İle Müşterilerinin Yanında Bulunan Kayısı Kasası, Çok Çeşitli ve En Kaliteli Ürünlere Sahip Bulunmaktadır. Bu Ürünlerin Her Biri, Kalite Standartlarının Üzerinde Yer Almaktadır.

3) Kayısı Kasasın'dan Hafta İçi Saat 16.30'a Kadar Vereceğiniz Siparişler, Aynı Gün Sizlere Teslim Edilmektedir. 16.30'dan Sonra Verilen Siparişler İse Ortalama Kargo Süresi 2-3 Gün İçinde Sizlere Ulaşır.