Badem İçi 250g
Badem İçi 250g

Badem İçi 250g

Fiyat : ₺19,90

Badem İçi; Omega-3 Kaynağı Olan Badem, Kalp ve Damar Dostudur. Damar Sertliğini ve Kan Pıhtılaşmasını Önleyen Badem İçi, Ara Öğünlerde Kullanılabilen Bir Kuruyemiştir.
 

:

Badem İçi;

Badem İçi, Omega-3 Kaynağı Olan Badem, Kalp ve Damar Dostudur. Damar Sertliğini ve Kan Pıhtılaşmasını Önleyen Badem İçi, Ara Öğünlerde Kullanılabilen Bir Kuruyemiştir.

 

Ürün İçeriği; 

 

 

250, 500 gr ve 1 kg Şeklinde Satışa Sunulan Ürün, Pek Çok Faydaya Sahip Olmaktadır. Bağışıklık Sisteminizin Güçlenmesine Yardımcı Olan Badem, Beyin Sağlığını Korur.

 

 

 

Sipariş ve Teslimat;

 

1) Kayısı Kasası Profesyonel Bir Şekilde Hizmet Vermekle Birlikte Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutmaktadır. Koşulsuz & Şartsız Geri İade İle Farkını Ortaya Koyuyor.

2) Kaliteli Ürünleri İle Müşterilerinin Yanında Bulunan Kayısı Kasası, Çok Çeşitli ve En Kaliteli Ürünlere Sahip Bulunmaktadır. Bu Ürünlerin Her Biri, Kalite Standartlarının Üzerinde Yer Almaktadır.

3) Kayısı Kasasın'dan Hafta İçi Saat 16.30'a Kadar Vereceğiniz Siparişler, Aynı Gün Sizlere Teslim Edilmektedir. 16.30'dan Sonra Verilen Siparişler İse Ortalama Kargo Süresi 2-3 Gün İçinde Sizlere Ulaşır.