Fındık İçi 250g
Fındık İçi 250g

Fındık İçi 250g

Fiyat : ₺19,90

Fındık İçi; Karadeniz'in En Özel Fındıkları, Bağışıklık Sistemini Güçlendirir, Beyin Sağlığını Korur ve Kolestrolü Düşürür. Doktorlar İse Günde En Az Bir Avuç Kadar Fındık Tüketmemizi Tavsiye Eder. 

:

Fındık İçi;

Fındık İçi, Karadeniz'in En Özel Fındıkları, Bağışıklık Sistemini Güçlendirir, Beyin Sağlığını Korur ve Kolestrolü Düşürür. Doktorlar İse Günde En Az Bir Avuç Kadar Fındık Tüketmemizi Tavsiye Eder. 

 

Ürün İçeriği; 

 

250, 500 gr ve 1 kg Şeklinde Satışa Sunulan Ürün, Pek Çok Faydaya Sahip Olmaktadır. Bağışıklık Sisteminizin Güçlenmesine Yardımcı Olan Fındık, Beyin Sağlığını Korur.

 

 

 

Sipariş ve Teslimat;

 

1) Kayısı Kasası Profesyonel Bir Şekilde Hizmet Vermekle Birlikte Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutmaktadır. Koşulsuz & Şartsız Geri İade İle Farkını Ortaya Koyuyor.

2) Kaliteli Ürünleri İle Müşterilerinin Yanında Bulunan Kayısı Kasası, Çok Çeşitli ve En Kaliteli Ürünlere Sahip Bulunmaktadır. Bu Ürünlerin Her Biri, Kalite Standartlarının Üzerinde Yer Almaktadır.

3) Kayısı Kasasın'dan Hafta İçi Saat 16.30'a Kadar Vereceğiniz Siparişler, Aynı Gün Sizlere Teslim Edilmektedir. 16.30'dan Sonra Verilen Siparişler İse Ortalama Kargo Süresi 2-3 Gün İçinde Sizlere Ulaşır.

Etiketler
Fındık, fındık içi,