Gün Kurusu Kayısı
Gün Kurusu Kayısı

Gün Kurusu Kayısı

Fiyat : ₺12,25

Gün Kurusu Kayısı; Dünya'nın Kayısı Başkenti Malatya' da Yetişen En Özel Kayısılardan Elde Edilen Kuru Kayısı İnsan Sağlığı İçin Çok Kıymetlidir.  Malatya Gün Kurusu Kayısısı Lezzetli Aroması ve Koyu Rengiyle Her Gün Tüketilmesi Gerekir.  Gün Kurusu Kayısının Özellikle Sindirim Sistemine Çok İyi Gelmektedir. Tembel Bağırsaklara Gün Kurusu Tavsiye Edilir.

:

Gün Kurusu Kayısı;

Gün Kurusu Kayısı, Dünya'nın Kayısı Başkenti Malatya' da Yetişen En Özel Kayısılardan Elde Edilen Kuru Kayısı İnsan Sağlığı İçin Çok Kıymetlidir.  Malatya Gün Kurusu Kayısısı Lezzetli Aroması ve Koyu Rengiyle Her Gün Tüketilmesi Gerekir.  Gün Kurusu Kayısının Özellikle Sindirim Sistemine Çok İyi Gelmektedir. Tembel Bağırsaklara Gün Kurusu Tavsiye Edilir.

 

Gün Kurusu Kayısı Kalori ve Besin değerleri;

 

 

1 Adet Gün Kurusu Kayısıda;

 

  • Kalori 20-25 kcal 
  • karbonhidrat 5-5.5 gr.
  • Yağ 0,06 gr.
  • Lİf 1.15 gr. bulunmaktadır.

 

 

 

 

Sipariş ve Teslimat;

 

1) Kayısı Kasası Profesyonel Bir Şekilde Hizmet Vermekle Birlikte Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutmaktadır. Koşulsuz & Şartsız Geri İade İle Farkını Ortaya Koyuyor.

2) Kaliteli Ürünleri İle Müşterilerinin Yanında Bulunan Kayısı Kasası, Çok Çeşitli ve En Kaliteli Ürünlere Sahip Bulunmaktadır. Bu Ürünlerin Her Biri, Kalite Standartlarının Üzerinde Yer Almaktadır.

3) Kayısı Kasasın'dan Hafta İçi Saat 16.30'a Kadar Vereceğiniz Siparişler, Aynı Gün Sizlere Teslim Edilmektedir. 16.30'dan Sonra Verilen Siparişler İse Ortalama Kargo Süresi 2-3 Gün İçinde Sizlere Ulaşır.