Kayısı Çekirdekli Bitter Çikolata
Kayısı Çekirdekli Bitter Çikolata

Kayısı Çekirdekli Bitter Çikolata

Fiyat : ₺13,49

Kayısı Çekirdekli Bitter Çikolata; Hiç Bir Katkı Maddesi İçermeden Elde Edilen Çikolatalarımız, Üstün Lezzeti İle Sağlıksız Atıştırmalıkların Yerini Dolduracak. Çay ve Kahven'nin Yanında Tüketebileceğiniz, Sevdiklerinize İkram Edebileceğiniz Çikolatalarımızı Şiddetle Tavsiye Ediyoruz!

:

Kayısı Çekirdekli Bitter Çikolata;

Kayısı Çekirdekli Bitter Çikolata, Hiç Bir Katkı Maddesi İçermeden Elde Edilen Çikolatalarımız, Üstün Lezzeti İle Sağlıksız Atıştırmalıkların Yerini Dolduracak. Çay ve Kahven'nin Yanında Tüketebileceğiniz, Sevdiklerinize İkram Edebileceğiniz Çikolatalarımızı Şiddetle Tavsiye Ediyoruz!

 

 

Ürün İçeriği; 

 

250, 500 gr ve 1 kg Şeklinde Satışa Sunulan Ürün, Pek Çok Faydaya Sahip Olmaktadır. Bağışıklık Sisteminizin Güçlenmesine Yardımcı Olan Kayısı Çekirdeği, B17 Sayesinde Kanserli Hücrelerin Oluşumunu Engeller. Kalp ve Damar Dostu Olan Ürün, Kişinin Sağlıklı Bir Yaşam Sürmesine Destekte Bulunmaktadır.

 

 

 

Sipariş ve Teslimat;

 

1) Kayısı Kasası Profesyonel Bir Şekilde Hizmet Vermekle Birlikte Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutmaktadır. Koşulsuz & Şartsız Geri İade İle Farkını Ortaya Koyuyor.

2) Kaliteli Ürünleri İle Müşterilerinin Yanında Bulunan Kayısı Kasası, Çok Çeşitli ve En Kaliteli Ürünlere Sahip Bulunmaktadır. Bu Ürünlerin Her Biri, Kalite Standartlarının Üzerinde Yer Almaktadır.

3) Kayısı Kasasın'dan Hafta İçi Saat 16.30'a Kadar Vereceğiniz Siparişler, Aynı Gün Sizlere Teslim Edilmektedir. 16.30'dan Sonra Verilen Siparişler İse Ortalama Kargo Süresi 2-3 Gün İçinde Sizlere Ulaşır.