Ödeme türleriniz nelerdir?

 

Kredi Kartı, Kapıda Ödeme veya Havale/EFT şeklinde ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.

 

Ücretsiz Kargo Limiti Ne Kadardır?

 

100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargolar, ücretsiz olarak gönderilmektedir. 100 TL altında ise 10 TL kargo ücreti bulunmaktadır.

 

Siparişim ne zaman kargoya verilir? Kargo ne zaman ulaşır?

 

Hafta içi saat 15:00 ve Cumartesi saat 12:00'e kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.  İllere göre 1-3 iş günü içerisinde teslimatı yapılmaktadır.

 

Hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz?

Yurt İçi Kargo ile gönderim yapılmaktadır.

 

Toplu siparişi nasıl verebilirim?

0538 826 32 64  Müşteri hizmetlerimizi arayarak veya [email protected], mail adresimize mail atarak fiyat teklifi alıp, sipariş verebilirsiniz.

 

Siparişim sıcak hava koşullarından etkilenir mi?

 

Hijyen kuralları yerine getirilerek paketleme yapılır.

Ürünler, mevsimsel şartlardan etkilenmemesi için zararsız yalıtım araç gereçleri kullanılır ve hava koşullarından etkilenecek her ürün paketine buz aküsü yerleştirilir.

 

Ürünleri nasıl muhafaza edebiliriz ve dayanma süresi nedir?

Serin ve kuru yerde (+18/+22°C’de) muhafaza ediniz. Güneş ışığına doğrudan temasta bırakmayınız. Buzdolabına koymayınız.

 

Ürünler taze mi?

Ürünlerimiz bir çoğu günlük olarak üretilmektedir. Ürünlerimizin lezzeti ve kalitesi konusunda hiç şüpheniz olmasın gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

 

Hediye paketi nasıl hazırlanıyor?

Büyük bir titizlikle ve kaliteden asla taviz vermeyecek şekilde paketlenmektedir.

Ayrıca sipariş aşamalarında kargo seçeneği bölümünde "siparişle ilgili bir notunuz varsa yazın" kısmına hediye notunuz varsa yazabilirsiniz.

Şikayetlerimi Nasıl Bildirebilirim?

Firmamız her zaman en iyiyi hedeflemekte ve siz değerli tüketicilerimizi her zaman daha iyiye ulaşmak için dinlemektedir.Firmamız ile ilgili her türlü şikayetlerinizi bize bildirmeniz bize katkı sağlayacaktır.

Şikayetlerinizi [email protected]  adresine veya telefon ile bildirebilirsiniz.